WUGIL - це:

Органічне вугілля для кальянів
Відсутність головної болі
Натуральні інградієнти
Відсутність присмаку вугілля

Залиште замовлення і ми зв'яжемося з вами!

Company picture

ПРО WUGIL

Забудьте про присмак вугілля разом з WUGIL

Те, що вугілля є дуже важливим компонентом для кальяну не є таємницею. Можна придбати хороший апарат для паління, якісний табак, але покупка поганого вугілля для кальяну може все зіпсувати. До того ж, наявність шкідливих домішок в вугіллі досить швидко відобразиться на вашому здоров'ї. Якісне кальянне вугілля має відповідати наступним параметрам:
100% натуральний склад Довге рівномірне горіння Відсутність неприємного запаху Відсутність шкідливих продуктів розпаду при горінні Виділення малої кількості чадного газу Відсутність головного болю Задовільна зольність

Альтернативою кокосовому є вугілля, виготовлене з шкаралупи волоського горіха. Наше виробництво розташоване в Україні, яка входить в Топ-5 країн з вирощування волоського горіха, велика частина якого очищається від шкаралупи. Використання такої сировини і унікального обладнання дозволяє отримати продукт, який за багатьма параметрами перевершує кокосове вугілля. Численні експерименти привели нас до створення екологічно чистого вугілля для кальяну. Представляємо вашій увазі унікальний продукт - вугілля для кальяну на основі шкаралупи волоського горіха WUGIL.

СховатиДетальніше

Як виявити наявність хімічних добавок у вугіллі для кальяну?

САМЕ НАТУРАЛЬНЕ ВУГІЛЛЯ

Ми гордимося якістю нашої продукції. Незалежні сертифікації підтверджують рівень нашого виробництва.

WUGIL виробляється без додавання будь-яких хімічних речовин, які використовуються для поліпшення займання та отримання необхідної міцності кубика при горінні. При розпаленні та горінні вугілля не видає ніяких неприємних запахів. Відсутність головного болю після куріння є наслідком низької кількості чадного газу та інших шкідливих речовин, що утворюються при горінні вугілля.

 • Гарантія якості від завода-виробника

 • Інноваційні методи виробництва

 • Дійсно екологічне вугілля, яке не має аналогів

Illustration

ПРОДУКТИ

На даний момент продукція WUGIL має лише один різновид вугілля

Illustration

WUGIL GOLD

Вугілля преміум класу, що отримується виключно з шкаралупи волоського горіха. Через високу тепловіддачу, однієї заправки вугілля вистачає на кілька годин використання. При його виготовленні не використовуються будь-які хімічні добавки, що мінімізує викиди шкідливих речовин при горінні вугілля.- 1,1 кг- 80 кубиків розміром 25х25мм- Швидке займання- Задовільна зольність- Без хімічних добавок


Illustration

VUGO

Технологи нашої компанії непристанно працюють над покращенням якості випускаємої продукції.
Відгуки покупців і опитування, проведене в Instagram, показали, що наші клієнти проти використання хімічних добавок для поліпшення якості вугілля. Ми робимо все, щоб задовільнити ваші запити, та...
Представляємо нове вугілля для кальяну, в якому менше попелу та більше жару. При цьому воно залишилося виключно натуральним і екологічним, а також найменш шкідливим для здоров'я. Для того, щоб підкреслити ці якості була створена нова марка вугілля для кальяну. Знайомтеся:
VUGO - вугілля для тих, хто поважає себе і цінує своє здоров'я.


Illustration

VUGO

Для вашої зручності ми також випустили маленьку коробку з вугіллям вагою 0,55 кг, 40 кубиків
VUGO - вугілля для тих, хто поважає себе і цінує своє здоров'я.


Illustration

VUGO HoReCa

Склалося таке враження, що вугілля з шкаралупи грецького горіха не підходить для роботи в кальянних, тому що в ньому більше ніж у кокосовому попелу, та менше жару. Ми розробили нове вугілля, яке міняє встановлені стереотипи. VUGO HoReCa – вибір для кальянних з відмінним співвідношенням ціна/якість! Спробуйте та переконайтесь самі!
Упаковка 1 кг, целофан, кубик 25 мм
VUGO - вугілля для тих, хто поважає себе і цінує своє здоров'я.


ЧОМУ ПРАЦЮЮТЬ З НАМИ?

 • Органіка

  При виробництві вугілля WUGIL використовується виключно органічна сировина, в ньому немає ніяких домішок і добавок, що виділяють токсини при горінні

 • Ніякої хімії

  WUGIL при горінні не видає ніякого запаху, що дозволяє в повній мірі отримувати задоволення від ароматів тютюну, використовуваного в кальяні

 • Задовільна зольність

  WUGIL це практично чистий вуглець, тому при його згоранні залишається невелика кількість попелу

 • Швидкий розпал

  Для того, щоб кальян був готовий до використання, буде потрібно всього 7-8 хвилин на розпал вугілля WUGIL

 • Хороший жар

  На одній заправці вугілля WUGIL в залежності від інтенсивності куріння можна відпочивати від 1 до 1,5 годин.

 • Екологія

  При виготовленні вугілля WUGIL застосовується технологія і обладнання, які не викидають в атмосферу шкідливі речовини.

НАДОЇЛО ПРАЦЮВАТИ З НЕЯКІСНИМ ВУГІЛЛЯМ?

Ми настільки впевнені в якості своєї продукції, що гарантуємо її заміну протягом тижня при виявленні браку.

Illustration

ВІДЕО

Виробництво вугілля WUGIL

WUGIL - вугілля з грецького горіха!

Огляд вугілля для кальяну WUGIL! 

Hookah Time тестує WUGIL

Типичный Кальянщик про WUGIL

Блог

ГАЛЕРЕЯ

Нас можна знайти на різних заходах.
Ось звіти по декількох з них.

ВКО 2018

Spring Hookah Fest 2019

ВКО 2019

JohnCalliano Сhristmas 2019

 • Gallery image
 • Gallery image
 • Gallery image

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

Тут ви знайдете відповіді на найчастіші запитання. Якщо потрібної відповіді немає - заповніть форму нижче або
просто напишіть нам на moc.liamg%40au.liguw Ми відповімо вам протягом 1 робочого дня.

 • Чому наше вугілля краще?

  При виготовленні нашого вугілля не використовуються хімічні добавки, призначені для поліпшення розпалу вугілля, підвищення його міцності в холодному стані і при горінні. Тому WUGIL не має неприємного запаху при запалюванні і в процесі горіння. Високий вміст чистого вуглецю і висока щільність отриманого кубика сприяють тривалому горінню вугілля в кальяні. При вживанні кальяну відчувається тільки смак і запах тютюну, без будь-яких домішок, що йдуть від вугілля. Покупка нашого вугілля для кальяну гарантує відсутність головного болю, який часто супроводжує вживання кальяну на неякісному вугіллі.

 • У вашого вугілля більше попелу ніж у кокосового, наскільки це критично?

  Зольність вугілля визначається кількістю вогнетривких речовин в кубику вугілля. В основному, це такі елементи, як кальцій, калій, кремній та інші. Вміст кальцію в вугіллі, зробленому з волоського горіха вище, ніж в кокосовому вугіллі. Це пов'язано з природними особливостями горіхового дерева витягати кальцій з землі для своїх потреб, потім він відкладається в шкаралупі. Це призводить до того, що загальна зольність в нашому вугіллі виходить трохи вище, ніж в кокосовому. Зазвичай при палінні кальяну попіл струшується через кожні п'ятнадцять хвилин, якщо достатньо жару. Періодичність струшування попелу визначається здатністю вугілля виділяти достатньо жару. При палінні кальяну на нашому вугіллі жару цілком вистачає для того, щоб струшувати попіл рідше, ніж через п'ятнадцять-двадцять хвилин. Тобто, це не критично. Наша компанія не стоїть на місці, працює над цією проблемою і в недалекому майбутньому з'являться зразки вугілля з шкаралупи волоського горіха з меншою кількістю попелу.

 • Чи хватає жару?

  Кількість виділеного вугіллям жару залежить від вмісту в ньому чистого вуглецю, щільності кубика і його вологості. Всі ці показники у нашого вугілля практично не поступаються кращим зразкам, отриманим з кокосової шкаралупи. Жару цілком достатньо, щоб насолоджуватися кальяном на двох кубиках вугілля в коллауді протягом години.

 • Як довго горить порівняно з кокосовим?

  Тривалість горіння WUGIL не поступається кращим зразкам кокосового вугілля.

 • Можлива поставка без картонних коробок?

  Якщо вам презентабельний вигляд упаковки не настільки важливий, ви можете купити вугілля для кальяну в целофановій упаковці по 40 кубиків в кожній, вагою 550 гр.

ЛИШИЛИСЬ ЗАПИТАННЯ?

Заповніть два поля і наш фахівець по вугіллю для кальянів вас проконсультує.

Дякую!

Ми з вами зв'яжемось.

Can't send form.

Please try again later.

КОНТАКТИ

Якщо ви не знайшли потрібної інформації - зв'яжіться з нами! Ми будемо раді відповісти на всі питання.

Пишіть нам

wugil.ua@gmail.com

Телефонуйте

Роздріб +38 097 777 81 72 |
Опт від 100кг +38 073 777 81 72 |